21 жовтня о 12:00 у Тернопільському прес-клубі відверто про вибори і політику говоритимуть жінки-кандидатки

20.10.2020, 15:31
359 Переглядів

У середу, 21 жовтня, о 12:00 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3)  розпочнеться пресконференція на тему: “Жінки на місцевих виборах”. Кандидатки від різних партій відверто говоритимуть про реалії цієї виборчої кампанії, рівність жінок та чоловіків у політиці та свої погляди на те, яких змін потребує насамперед життя громади.

Гості прес-клубу:

   Олеся Чванкіна  – кандидатка у депутати міської та обласної рад від партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість», голова ГО «Жіноче коло Тернопілля»

   Людмила Чеховська – кандидатка у депутати міської ради від партії “Сила Людей”, активістка Всеукраїнського гуманістичного руху UAnimals, заступниця голови ГО “Вірне Серце”

   Любов Вовк – кандидатка у депутати до міської та обласної рад від партії “За майбутнє”, координаторка Жіночого руху “За майбутнє” в Тернопільській області

   Ірина Яремчук – кандидатка на посаду міського голови Тернополя, заступниця голови Політради Української Галицької партії

   Христина Феціца – кандидатка у депутати до міської ради від партії «Європейська Солідарність», волонтерка Логістичного центру допомоги бійцям АТО/ООС

   Катерина Міхайліді кандидатка у депутати до міської ради від партії «Голос», керівниця громадської організації “Тернопільський ІТ Кластер»

   Трансляція заходу буде доступна на YouTube-каналі, на  Facebook-сторінці Тернопільського прес-клубу та на сайті ТМЦ.Інфо.

20.10.2020, 03:31
359 Переглядів