У Тернопільському прес-клубі відбудеться прес-конференція з організаторами Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру». Ця ініціатива об’єднала вже 50 країн, жителі яких в один день вийдуть на вулиці своїх міст, аби висадити дерева. В рамках акції у Тернополі заплановано висадити алею миру з платанів. Також проводитимуться екологічні майстер-класи.
Захід відбудеться 22 квітня 2015 року (середа) о 13 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).