22 вересня о 12:00 у прес-клубі презентують проект «Соціальне таксі Тернопіль»

21.09.2017, 08:34
197 Переглядів

В п’ятницю, 22 вересня, о 12.00  годині  у Тернопільському прес-клубі ( вул.Качали,3) розпочнеться презентація благодійного проекту, спрямованого на допомогу людям з обмеженими можливостями у їх пересуванні містом. Подібні уже успішно реалізовані в деяких обласних центрах України. Відтак громадські активісти разом з представниками благодійного фонду «Карітас» хочуть втілити його і в Тернополі.

Гості прес-клубу:

Сергій Кічула – організатор проекту

о. Андрій Марчук – директор благодійного фонду «Карітас»

Тарас Ковальчук – представник  лідерського волонтерського руху

Олег Собчук – соліст гурту СКАЙ

Валерій Басюк – представник тернопільської спільноти людей з обмеженими можливостями

21.09.2017, 08:34
197 Переглядів