В п’ятницю, 22 вересня, о 12.00 годині у Тернопільському прес-клубі ( вул.Качали,3) розпочнеться презентація благодійного проекту, спрямованого на допомогу людям з обмеженими можливостями у їх пересуванні містом. Подібні уже успішно реалізовані в деяких обласних центрах України. Відтак громадські активісти разом з представниками благодійного фонду «Карітас» хочуть втілити його і в Тернополі.
Гості прес-клубу:
Сергій Кічула – організатор проекту
о. Андрій Марчук – директор благодійного фонду «Карітас»
Тарас Ковальчук – представник лідерського волонтерського руху
Олег Собчук – соліст гурту СКАЙ
Валерій Басюк – представник тернопільської спільноти людей з обмеженими можливостями