23 лютого о 12.00 у прес-клубі говоритимуть про роль жіноцтва в інтеграції переселенців у громади Тернопільщини

22.02.2023, 12:55
469 Переглядів

У четвер, 23 лютого, о 12.00  у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3) розпочнеться пресконференція, присвячена розбудові дієвої системи підтримки жінок та дівчат з числа внутрішньо переміщених осіб та забезпечення соціальної згуртованості у приймаючих громадах завдяки зміцненню місцевої демократії.

Станом на 20 лютого 2023 року на Тернопільщині перебуває понад 85 тисяч вимушених переселенців, значна частина з яких – жінки. Йтиметься про важливість їх інтеграції у приймаючі громади та залучення жінок, представниць ВПО, до процесів прийняття важливих для цих громад рішень. Зокрема, журналісти дізнаються про діяльність проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що реалізовується завдяки допомозі уряду Великої Британії та впроваджується організацією «Paсt Ukraine: building the word of equal opportunities» та ТМЖК «Відродження нації» .

Гості прес-клубу:

Олег Воронка – заступник директора Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОВА

Тетяна Четвертак– керівниця тернопільської обласної комунальної установи “Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освіти”, депутатка Тернопільської районної ради

Ганна Ходинчак – начальниця відділу охорони здоров’я та соціального захисту  Збаразької міської ради

Анжеліка Міщанчук – директорка комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради»

Галина Кравець – голова ТМЖК «Відродження нації», керівниця проєкту

Валентина Лимар – асистентка проєкту

22.02.2023, 12:55
469 Переглядів