26 травня о 12:00 у прес-клубі – зустріч з головною редакторкою грузинсько-українського сайту «UAGE-NEWS» Тамтою Ґуґушвілі

25.05.2020, 15:15
902 Переглядів

У вівторок, 26 травня, о 12:00, у Тернопільському прес-клубі ( вул. Качали,3) відбудеться друга зустріч в рамках неформальної  ініціативи «Медіа про медійників». Нашим першим гостем був знаний журналіст і фотомайстер, колишній редактор Чортківського районного радіо Роман Островський. А тепер колеги матимуть можливість поспілкуватися з Тамтою Ґуґушвілі – головною редакторкою грузинсько-українського сайту «UAGE-NEWS» та співзасновницею однойменної громадської організації. Передусім вона розповість про свій власний і дуже важливий проєкт під назвою «Абхазія – це Грузія. Крим – це Україна», який розпочинається в День Незалежності Грузії, 26 травня, і завершиться в День Незалежності України, 24 серпня.

 «Проєкт втілюється в знак подяки кожній людині, яка живе на окупованих територіях Грузії та України і підтримує територіальну цілісність наших держав; кожному воїну, хто стояв і стоїть на захисті України і Грузії. До проєкту не має відношення жодна політична сила», – зазначає Тамта Ґуґушвілі. Про решту ви дізнаєтесь під час зустрічі.

25.05.2020, 03:15
902 Переглядів