28 квітня у Тернопільському прес-клубі для учасників VIII регіональної школи журналістики тренінг “Соцмережі у роботі сучасного медіа”

26.04.2021, 08:28
979 Переглядів

28  квітня (середа) у Тернопільському прес-клубі  (вул. Качали,3)  відбудеться тренінг для учасників VIII регіональної школи сучасної журналістики на  тему: “Соцмережі у роботі сучасного медіа”

Тренерка Олена Дуб – співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”, що об’єднує digital-фахівців українських НГО та медіа. Входить до мережі Digital Communications Network.  Є тренеркою для громадських організацій та редакцій ЗМІ України, Білорусі, Латвії. Співпрацює як консультантка з Thomson Reuters Foundation

У програмі тренінгу: тренди в соцмережах та нові виклики для медіа 2020-2021. На що звернути увагу ЗМІ. Різні digital-майданчики для ЗМІ: Facebook, Instagram, Youtube, месенджери, TikTok, Twitter, Clubhouse. SMM-стратегія медіа. Креативний контент для соцмережВідео для соцмереж. Прямі ефіри як невід’ємна складова роботи редакції.              Роль НЕ-сммників у позиціонуванні вашого ЗМІ в соцмережах.  Ефективність.  (детальна програма і таймінг надається кожному учаснику)

Тренінг проводяться в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

26.04.2021, 08:28
979 Переглядів