29 серпня 2016 року о 14:00 презентація посібника «Районки стають незалежними» та обговорення процесу роздержавлення комунальних ЗМІ на Тернопільщині

26.08.2016, 14:34
268 Переглядів

Відбудеться підсумковий круглий стіл на тему: «Попередні підсумки реалізації проекту «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області». Презентація методичного посібника «Районки стають незалежними». Захід  відбудеться о 14:00  29 серпня  (понеділок) у приміщенні ОДА 824 каб 8 поверх.

Доповідачі:

Степан Барна – голова ОДА.

Віктор Овчарук – голова обласної ради.

Богдан Гарасимчук – в.о  голови Тернопільської обласної організації НСЖУ.

Анжела Кардинал – керівник проекту, голова ГО Тернопільський прес-клуб.

Володимир Андріїшин – координатор проекту «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області».

Редактори комунальних друкованих ЗМІ.

Проект «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області»  реалізовується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за підтримки програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

 

26.08.2016, 02:34
268 Переглядів