Відбудеться підсумковий круглий стіл на тему: «Попередні підсумки реалізації проекту «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області». Презентація методичного посібника «Районки стають незалежними». Захід відбудеться о 14:00 29 серпня (понеділок) у приміщенні ОДА 824 каб 8 поверх.
Доповідачі:
Степан Барна – голова ОДА.
Віктор Овчарук – голова обласної ради.
Богдан Гарасимчук – в.о голови Тернопільської обласної організації НСЖУ.
Анжела Кардинал – керівник проекту, голова ГО Тернопільський прес-клуб.
Володимир Андріїшин – координатор проекту «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області».
Редактори комунальних друкованих ЗМІ.
Проект «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області» реалізовується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за підтримки програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».