5 грудня вітання приймає шеф-редактор відділу новин та інформації TV-4 Оксана Габруська

05.12.2013, 10:51
315 Переглядів

Тернопільський прес-клуб надсилає найщиріші вітання нашій колезі, талановитій журналістці, принциповому керівнику і просто гарній жінці Оксані Габруській. Бажаємо завжди бути у творчому піднесенні, нехай здійснюються усі задуми та ідеї, робота приносить лише задоволення як моральне, так і матеріальне. Бажаємо затишку та порозуміння у родині, міцного здоров’я та наснаги, добра, щастя та кохання на многії літа!

05.12.2013, 10:51
315 Переглядів