6 травня Тернопільський прес-клуб запрошує журналістів на вебінар про висвітлення воєнної тематики

03.05.2022, 15:32
2854 Переглядів

У п’ятницю , 6 травня, з 14.00 до 15.30, на платформі ZOOM його проведе Андрій Куликов – голова Комісії з журналістської етики, радіо- та телеведучий , співзасновник «Громадського радіо».

Дещо раніше, вже після початку війни, Тернопільський прес-клуб в рамках реалізації свого проекту  «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» провів письмове опитування серед керівників місцевих редакцій різних регіонів України. Зокрема, ми просили їх повідомити про проблеми, які турбують сьогодні найбільше. Серед таких редактори назвали і брак знань щодо того, як правильно висвітлювати воєнні дії, волонтерську діяльність, яку інформацію слід узгоджувати з військовою адміністрацією, як правильно спілкуватися з людьми, що пережили травмуючі події тощо. Для оперативного надання базових знань з цих питань і проводитиметься цей вебінар. Впродовж заходу ведучий також дасть відповіді на інші дотичні запитання учасників.

Для участі у заході надішліть заявку (ім’я, прізвище, посада, назва ЗМІ, місто, область, контактний номер тел.) на електронну адресу akardynal@ukr.net

Учасники – редактори і журналісти регіональних ЗМІ України.

Організація заходу – ГО Тернопільський прес-клуб.

03.05.2022, 03:32
2854 Переглядів