8 вересня у прес-клубі – розмова про психологічні проблеми журналістики

07.09.2021, 14:47
539 Переглядів

В середу, 8 вересня, о 17.00 у Тернопільському прес-клубі ( вул. Качали,3) розпочнеться диспут на тему “Психоемоційна складова у роботі журналістів: виклики і рішення”.

З точки зори психології журналістика – дуже непроста професія. Постійний контакт з великою кількістю різних людей, неможливість уникнути негативної інформації та необхідність «переварювати» велику кількість останньої, хронічний напружений графік через вимоги оперативності і таке інше. Все це призводить до того, що журналістика, за висновком сучасних психотерапевтів, входить в першу десятку професій, щодо представників котрих вони найчастіше застосовують термін «професійне вигорання». Що це таке і як цьому запобігти, як уникнути психоемоційних проблем, пов’язаних з роботою, чи вирішити ті, які вже виникли  – такі та інші важливі питання матимуть можливість обговорити учасники заходу.

Гостя прес-клубу  – Наталія Гаєвська, кандидатка психологічних наук, членкиня Онтарійської спілки психологів Канади, сертифікований коуч Міжнародної Асоціації Коучингу.

07.09.2021, 02:47
539 Переглядів