«Брехунець» протистоятиме брехні

18.12.2021, 13:49
476 Переглядів

 Інформаційне агентство Район.in.ua ( https://rayon.in.ua ) розпочало реалізацію великого фактчекінгового проєкту «Брехунець», мета якого – боротися з фейками та дезінформацією у Волинській і Рівненській областях.

   Як повідомила редакція агентства, його фактчекінговий відділ щодня аналізуватиме інформаційний простір цих регіонів, і на основі цього готуватиме матеріали для читачів. Також журналісти будуть відвідувати заходи і фіксуватимуть заяви політиків.

 «Ми й раніше робили спростування і ловили фейки. А зараз будемо не просто писати матеріали, а досліджувати ширше, як працює дезінформація в регіоні. Фейк, який журналісти побачили та розвінчали – це тільки верхівка айсберга, оскільки він уже пішов у маси та виконав свою руйнівну дію. Важливо дізнатися, де першоджерело та яка кінцева мета того чи іншого інформаційного вкиду», – розповідає редакторка фактчекінгового відділу ІА Район.in.ua Світлана Кирилова.

   На сайтах мережі Район.in.ua з’явився окремий розділ «Брехунець», де зібрані всі фактчекінгові матеріали і можна побачити попередні напрацювання редакції. Також відповідні матеріали будуть розміщуватися на сторінці  Район.in.ua  у соцмережі Facebook.

   Фактчекінговий проєкт «Брехунець» реалізовуватиметься впродовж року за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.

18.12.2021, 01:49
476 Переглядів