Держслужбовців навчають протидіяти російській дезінформації

29.09.2022, 10:18
1507 Переглядів

Центр стратегічних комунікацій ( створений при Міністерстві культури та інформаційної політики України як один з механізмів протидії дезінформації спільними зусиллями держави і громадянського суспільства), у співпраці з Українською школою урядування, проводить програму підвищення кваліфікації для держслужбовців під назвою «Російська дезінформація та способи протидії їй».

Ця програма була сертифікована Нацагентством з питань держслужби.  Учасниками програми, як повідомляє сайт згаданого Центру, стали державні службовці різних державних органів України. Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей наголосив на важливості боротьби з дезінформацією для українців. «Боротьба з дезінформацією – це вагома і важлива частина в розбудові стійкості українського суспільства, – звернувся він до учасників програми. – А ви, як представники органів державної влади, в цьому дуже активно задіяні, на вас також лежить дуже велика відповідальність за це. Я, як керівник Центру стратегічних комунікацій, сподіваюсь, що ця серія тренінгів дасть вам не тільки теоретичну, а й практичну базу для використання у повсякденній роботі».

   Під час практичних занять учасники та учасниці тренінгу, зокрема, самостійно визначали прояви гібридності у представлених тренерами прикладах, з’ясовували різницю між фейками, пропагандою та дезінформацією, а також розбиралися з поняттям інформаційних атак та інформаційно-психологічних операцій.Програма була розроблена спільно з Центром демократії та верховенства права, проєктом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» та за фінансової підтримки Швеції.

29.09.2022, 10:18
1507 Переглядів