До тернопільських дівчат чіпляються чоловіки з непристойностями

23.05.2023, 21:28
338 Переглядів

У Тернополі останнім часом не раз траплялися випадки, коли чоловіки у публічних місцях чіплялися до дівчат з непристойними пропозиціями та шокуючими запитаннями.

    Один такий інцидент, як повідомила авторці цієї публікації його учасниця, стався ще біля відомого бару «Маяк» на Дружбі. «Ми з подругою поверталися у гуртожиток і розмовляли, це було близько 22-ї, – розповіла 17-річна Вікторія. – Біля «Маяка» звернули увагу, що чоловік, який йшов за нами, пришвидшив кроки. Наблизившись, він втрутився у нашу розмову із словами «Добрий вечір, дівчата, а хто з вас гарна, а хто симпатична?», на що подруга відповіла «Обидві гарні». Після цього незнайомець

почав нав’язливо пропонувати піти із ним покататися, а коли ми відмовилися, то  запропонував …піти за ріг будинку. Перелякавшись, ми забігли у найближчий супермаркет«23/7» і там дочекалися, коли він піде. Коли ж вийшли з магазину і попрямували до свого гуртожитку, то буквально через кілька хвилин він проїхав біля нас машиною, і, висунувши руку і голову у вікно, крикнув «Дівчата!…». До поліції ми тоді не звернулися, бо не надали цій ситуації великого значення».

     Другий інцидент стався навпроти «Макдональдса», також у мікрорайоні «Дружба». Ось що розповіла його учасниця, яка попросила не вказувати її ім’я: «Це було в обідню пору, і навколо було досить людно. До нас підійшов чоловік років 50-ти, і задав шокуюче запитання – «А ви не знаєте, де можна п*с**у п*л****и?». Ми подумали, що це нам почулося, і перепитали, що йому потрібно, але він знову повторив те саме. Від несподіванки ми завмерли, а тоді відповіли, що не знаємо, і швидко пішли від нього. Ми якось не подумали, що ця ситуація є досить серйозною, і не звернулися до поліції».

   Розповідали тернопільські дівчата і про інші схожі випадки. Тож ми поцікавилися у поліції, як правильно поводитись у подібних ситуаціях.

   Ось що рекомендують правоохоронці:

   – якщо до вас на вулиці підходять і починають говорити непристойності, потрібно відійти від тієї людини, не відповідати на її запитання, і дзвонити на номер 102. Краще підійти до групи людей, які  в разі чого зможуть вам допомогти, та чекати приїзду поліції;

   – якщо ви помітили, що незнайомець після розмови починає за вами слідкувати, не панікуйте, але одразу дзвоніть на 102 , а далі можете зайти у магазин або кафе поруч і чекати приїзду поліції на видному місці біля барної стійки, касира і т.д;

   – коли ви стали свідком такого інциденту, потрібно дзвонити на номер 102, але самому краще не втручатися, бо можна постраждати.

 Марія Філіпович

 Ілюстративне фото з сайту   https://pin.it/8SXYHhx

23.05.2023, 09:28
338 Переглядів