Два століття – одна війна  

20.07.2022, 10:30
948 Переглядів

Фотовиставку під такою назвою організував у Тернополі, на території Музею політичних в’язнів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Її мета – розповісти суспільству про сторічну боротьбу українського народу з російським загарбницьким режимом.

   На картинах проведено паралелі між теперішніми подіями на сході України та подіями часів УПА. Власне, сама виставка спонукає відвідувачів більше цікавитися історією Української Повстанської Армії і руйнує міфи та стереотипи про неї та український визвольний рух в цілому. Дана експозиція складається з понад 20 стендів з фотоматеріалами. За словами організаторів, головною ідеєю заходу було донести людям розуміння того, що визвольна війна українського народу триває з тих пір і досі.

   Всі світлини ініціатори виставки збирали самостійно, кожну фотографію підписували згідно з офіційними даними, аби все було документально правдиво. До речі, виставку відвідали і військовослужбовці з 44-ї частини ЗРБ. Для них розповідь доповнив співробітник музею, відомий громадський діяч і колишній політв’язень Ігор Олещук.

  Інна Капуш

Фото авторки

20.07.2022, 10:30
948 Переглядів