Експерти ІДПО продовжать моніторинг реформованих ЗМІ

05.01.2020, 18:04
235 Переглядів

   Впродовж минулого року журналісти Тернопільського прес-клубу підготували низку публікацій за результатами моніторингів відомого Інституту демократії імені Пилипа Орлика, які проводилися за підтримки Медійної програми в Україні щодо реформованих ( колишніх комунальних) газет та їх онлайн версій. Експерти ІДПО оцінювали якість контенту, тематику та спосіб висвітлення передвиборчих кампаній в газетах та на їх сайтах.

   Як стало відомо, у 2020-му вони продовжать роботу з реформованими місцевими ЗМІ. За інформацією, розміщеною на сайті Інституту, напередодні нового моніторингового року його експерти та експертки зустрілися в Києві, щоб уточнити методологію моніторингу і запланувати подальші активності. “Загалом за рік експерти Інституту проаналізують контент близько сотні роздержавлених газет та їхніх інтернет-версій по всіх регіонах, – повідомила виконавча директорка ІДПО та керівниця проєкту «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» Світлана Єременко. – Завдяки цьому аналізу ми краще дізнаємось про проблеми регіональних реформованих медіа, їх здобутки, та матимемо повну картину щодо ситуації в інформаційному просторі регіонів. Також ми будемо знати, куди краще прикласти зусилля, які тренінги провести, які питання обговорити, які поради надати на місцях”.
Дещо пізніше пані Світлана пообіцяла розповісти про майбутню діяльність детальніше. Відтак ми теж продовжимо публікації за результатами моніторингів Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

На фото – під час грудневої зустрічі експертів ІДПО в Києві
Фото з сайту http://idpo.org.ua

05.01.2020, 06:04
235 Переглядів