Google запускає інструменти для виявлення фото ШІ і боротьби з дезінформацією  

22.05.2023, 09:57
392 Переглядів

Google додає нові функції в пошук зображення, щоб виявити дезінформацію і зображення, створені штучним інтелектом. Про це, з посиланням на агентство Bloomberg, повідомив сайт Delo.ua https://delo.ua/telecom/google-zapuskaje-instrumenti-dlya-viyavlennya-foto-si-i-borotbi-z-dezinformacijeyu-417374/.

Результати пошуку зображень включатимуть додаткову інформацію щодо контенту, створеного штучним інтелектом, таким чином відповідні зображення маркуватимуть. Перша нова функція компанії Alphabet Inc. називається “About this image” (Про це зображення), яка надає додатковий контекст, наприклад, коли це зображення або подібні вперше були проіндексовані Google, де вони вперше з’явилися та де ще вони з’являлися в Інтернеті. Мета полягає в тому, щоб допомогти користувачам визначити першоджерело і контекст зображення.

Google позначатиме кожне зображення, згенероване штучним інтелектом, створене його інструментами, і компанія працюватиме з іншими платформами та сервісами, щоб переконатися, що вони також додають помітку до файлів, які вони випускають. Зокрема, за новими правилами працюватимуть Midjourney і Shutterstock. Походження зображень в Інтернеті стає все більш актуальною проблемою в епоху штучного інтелекту, і є кілька стартапів, які працюють над створенням інструментів перевірки та автентифікації. Наприклад, компанія Truepic Inc., яку підтримує Microsoft, пропонує системи, які гарантують, що зображення не піддається маніпуляціям.

Журналісти зазначають, що нові функції Google, які впроваджуються протягом цього року, є порівняно менш технологічними, хоча вони можуть мати більший позитивний вплив за достатньої підтримки галузі.

22.05.2023, 09:57
392 Переглядів