Гранти для внутрішньо переміщених медійників

31.08.2022, 12:19
796 Переглядів

Ми запускаємо новий конкурс для локальних медіа на реалізацію формату «Ну, що там у вас?»!

📢 Формат «Ну, що там у вас?» – це пряма розмова між теле-/радіоведучими двох медіакомпаній, які працюють у регіонах з різним статусом: деякі перебувають під окупацією, деякі щойно визволені, деякі продовжують приймати ВПО, в деяких вже ведеться відбудова, а деякі перебувають у зоні бойових дій.

Ведучі проведуть «живі» обміни інформацією про поточні локальні події, місцеві успіхи та виклики. НАМ допоможе 10 місцевим медіа з виробництвом 50 випусків програм «Ну, що там у вас?» тривалістю кожної по 3 хв.

Для цього кожна з медіакомпаній отримає біблію форматів від «Лабораторії форматів». Програми виходитимуть двічі на тиждень. Сума гранту – 120 тис грн для кожного медіа.

📩 НАМ також надасть 10 грантів по 72 тис грн для внутрішньо переміщених медіа працівників, які підуть на їхню зарплатню протягом 6-ти місяців (12 тис. гривень від суми гранту можна використати на закупівлю необхідної техніки). Для отримання гранту медійники можуть подаватися самі, заручившися підтримкою медіакомпаній, в яких вони зможуть працювати протягом 6 місяців. Або ж – самі редакції можуть пропонувати своїх внутрішньо переміщених колег.

Для того, щоб узяти участь у проєкті, медіакомпанії повинні обґрунтувати, наскільки залучений внутрішньо переміщений фахівець допоможе зміцнити компанію та покращити якість виробленого контенту.

💥Дедлайн участі у конкурсі на новий формат та гранти для внутрішньо переміщених медійників – 5 вересня 2022 р.

🚀 Детальну інформацію шукайте на сайті НАМ: https://cutt.ly/RX54mIr

31.08.2022, 12:19
796 Переглядів