IFES оголошує конкурс на участь у тренінгу з рівноправного партнерства чоловіків та жінок

28.12.2017, 08:12
164 Переглядів

Тренінг для представників громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців відбудеться 1-2 лютого 2018 року в Києві в рамках ініціативи MALE (Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок). Дедлайн – 12 січня 2018 року. 

MALE – це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні. З метою забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі для участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців.

Дводенний тренінговий модуль буде складатися, але не обмежуватися такими питаннями як: огляд гендерної рівності, гендерні стереотипи, участь жінок у політиці, гендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин.

Тренінги будуть проводитися в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. За результатами проходження школи учасниці/ки, які успішно складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму до 12 січня, 2018 року за посиланнямhttp://bit.ly/2Cc3ZlZ

Про результати конкурсного відбору переможиць/ців буде повідомлено до 17 січня 2017 року. З питань участі у Тренінгу звертайтеся до асистента з досліджень IFES в Україні Діани Дзюби, ddzyuba@ifesukraine.org

Будь ласка, зверніть увагу, що ми будемо контактувати лише з відібраними кандидатами.

 

28.12.2017, 08:12
164 Переглядів