«Коли вони лізуть тобі прямо в голову – думай, не стій на краю!»

18.12.2020, 09:45
893 Переглядів

    Відомий український репер, колишній учасник гурту «На Відміну Від» Андрій Фріл (Freel) випустив нову композицію «Казка про фейки».

    Про те, чому він вирішив звернутися до цієї теми, сам виконавець і музикант написав на своїй сторінці у Фейсбуку так: «На початку року я видалився з усіх соцмереж на 100 днів. Було відчуття, ніби я копирсаюсь в болоті і життя починає вимірюватись в лайках. Було (та і досі є) враження, що кожному з нас щодня намагаються залізти «В ГОЛОВУ- В ГОЛОВУ-В ГОЛОВУ». Сайти і блогери, ютуб і лідери думок, теле, вибачте, бачення, інстаграми і клікбейтні заголовки — А-а-а-а-а-а-а-а! Тема інформаційного шуму, фейків і маніпуляцій мене тривожить досить давно, особливо гострою ця тема із зрозумілих причин стала минулого року. Моя нова пісня «Казка про фейки» — якраз про все це…».

   «В голову, в голову, в голову, в голову,

     Лізуть мені прямо в голову!

     В голову, в голову, в голову, в голову,

     Лізуть у голову змолоду!

     Як зрозуміти, де золото,

     А де – розфарбоване олово?

     Коли вони лізуть тобі прямо в голову –

     Думай, не стій на краю!

     Коли вони лізуть тобі прямо в голову –

     Не хавай усе, що дають!».

Це – уривок з антифейкової пісні Фріла, яку можна послухати, приміром, тут https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_l1SuZzHQD6566kckQSpclfS0czvugs7H8

   До речі,  Freel вже не вперше звертається до теми фейків. Навесні цього року він представив слухачам кліп на пісню «Санітайзер», присвячений найпоширенішим фейкам про коронавірус на кшталт тих, що цей вірус був створений в лабораторії США, теорії великої змови та «чіпізації» населення Біллом Гейтсом.

 

18.12.2020, 09:45
893 Переглядів