«Люди не скупляються так, як раніше»

29.05.2020, 14:19
509 Переглядів

    З минулого тижня у Тернополі розпочали роботу ринки. Зокрема, і той, що розташований на вулиці 15-го Квітня та ринок «Оріон» поряд, де найчастіше закуповуються жителі «БАМу». Чи змінилися після карантину ціни та відвідуваність ринків, з’ясовувала наша журналістка.

  Ринок на вулиці 15 квітня

   Більшість торгівельних яток вже відкрилися, тож, можна сказати, ринок уже живе повноцінним життям. Продавці у захисних масках, торгівельні місця відокремлені від покупців прозорими перегородками, усюди таблички з проханням не торкатися товару. «Відвідувачів після карантину не дуже поменшало, — каже продавчиня фруктів та овочів пані Люба. – Загалом людей приблизно стільки ж, проте зараз вони не дозволяють собі скуплятися так, як це було до початку карантину. Видно, що люди морально стомлені  карантином. Постійні покупці і самі скаржилися, та й з вигляду людей це помітно — вони стали якісь більш знервовані. Найбільше зараз беруть зелень, помідори, огірки та молоду картоплю. А от до лимонів та імбиру інтерес пропав  — їх тепер беруть рідко».

 Ринок «Оріон»

   На вулиці, де раніше вирував овочевий ринок, в день мого приходу було порожньо, за винятком кількох продавців та точок продажу гарячих напоїв. При вході у приміщення критого ринку — температурний скринінг, вхід дозволений лише в масках. Переміщення відвідувачів територією ринку також чітко за планом: вхід через одні двері, вихід — іншими. Всі продавці працюють у захисних масках. За їхніми словами, кожні дві години ринок зачиняють, аби провести дезінфекцію. Це триває близько 20-ти хвилин.

   «Відвідувачів стало трохи менше, – розповідає каже продавчиня бакалійного відділу пані Марія. – Зараз люди скуповуються менше, і я їх розумію. Сама сиділа вдома два місяці без заробітків. Найчастіше беруть молочну продукцію:  сметану, молоко, сир».

До речі, вона теж звернула увагу на пригнічений стан покупців. «Люди якісь сумніші стали,- каже. – Задоволені тим, що суворий карантин закінчився, але загалом такі…засмучені, схвильовані ситуацією, хоча, звичайно,  тішаться можливості знову бачитися вживу».

А що з цінами?

  Ціни на продукти на обох ринках приблизно однакові. Ось, для прикладу, перелік деяких з них:

Фарш із свинини —90-100 грн. за кілограм

Задня шинка — 110-120 грн.

Передня шинка — 110-120 грн.

Бочок — 80 грн.

Курячі стегна — 60-65 грн.

Фарш курячий — 80-85 грн.

Молода картопля —  26- 28 грн.

Цибуля — 18 грн.

Редиска — 30-35 грн.

Зелень — 8-10 грн. за 100 грам

Помідори — 35-45 грн.

Огірки — 30-35 грн.

   За словами покупців, ціни зараз вищі, ніж були до карантину. «Та люди мусять купляти, бо що інакше робити? — жаліється тернополянка пані Ірина. — Ціни на фрукти та овочі на ринку все одно нижчі, ніж в магазині, тому приходжу сюди, а м’ясо зазвичай купую у супермаркеті. А взагалі скуплятися після карантину стало страшнувато, тому тепер завжди запитую, звідки привезені продукти. Полуницю поки не купую, бо її переважно привозять з Почаєва або з Закарпаття.

Мар’яна Креховець  

 Фото авторки

29.05.2020, 02:19
509 Переглядів