Магічна пігулка від інформаційної отрути

07.09.2020, 08:22
644 Переглядів

Ми вже знайомили читачів із засновницею ініціативи «Як не стати овочем» Оксаною Мороз та її книгою про інформаційне потойбіччя. Днями ж у Києві відбудеться презентація нового видання авторки, про яке також вважаємо важливим розповісти.

   «Книга “Боротьба за правду” – це історія про дядька Івана. Таких як він мільйони. Вони заплуталися в інформації, проте хочуть зрозуміти як ними маніпулюють і протистояти цьому. В ній опис реальних подій 2019-2020. Тут і про вибори, і про коронавірус, і про фінансові піраміди, і ще купу всього. Дядько Іван наступив на гору граблів, поки розібрався. Це своєрідна магічна пігулка для тих, у кого не вистачало часу чи аргументів самим пояснити батькам, чому цього не потрібно слухати, дивитися, читати. Тепер можна просто подарувати їм книгу. Раніше батьки нас вчили життю. Тепер наш час навчити їх читати новини», – так коротко розповідає у Фейсбуку про своє нове літературне дітище сама авторка. І додає, що ціль заснованої нею ініціативи «Як не стати овочем» –  навчити до 2024-го року інформаційній гігієні  7 мільйонів українців, і нова книжка – один з кроків до цієї мети.

   Як і буклет «Не давайте себе дурити», виданий нещодавно Тернопільським прес-клубом, книга Оксани Мороз  «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг інформаційні віруси» (Yakaboo Publishing) адресована передусім літнім людям. Адже саме їм найважче сьогодні правильно зорієнтуватися у вирі щоденної інформації, відрізнити правду від брехні, не повестися на різноманітні маніпуляції.

   Книжку можна придбати за цим посиланням https://bit.ly/2EzPqOl.

На фото – Оксана Мороз із своєю новою книгою

Фото з Фейсбуку

07.09.2020, 08:22
644 Переглядів