«Наша ідеологія – це ідеологія розвитку міста»

11.08.2020, 12:49
745 Переглядів

Вчора у Тернопільському прес-клубі  представляла свою нову партію команда, майже всі члени якої є досить відомими і успішними у своїх сферах людьми.

   Першим взяв слово Олександр Смик – бард, поет, драматург, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України, а донедавна ще й керівник управління культури та мистецтв міської ради. Він окреслив основні засади майбутньої діяльності партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» і розповів, чому обрано саме таку назву. «Всі події в країні зараз відбуваються у контексті запитання «Як це сталося?», – сказав він. – А сталося тому, що бракувало саме порядку, відповідальності та справедливості. Наша партія не є сателітом центральних, уже розкручених партій, це – партія інтересів громади. І ми не «космонавти», вся програма партії – це конкретні дії. Також ми відразу відкрито заявляємо, що підтримуватимемо на цих виборах Сергія Надала, бо хочемо зберегти той курс розвитку міста, який маємо на сьогодні». Також він анонсував, що члени його команди братимуть участь у виборах не лише до міської, а й до обласної ради, і що вони збираються займатися не великою політикою, а конкретними справами на благо тернополян.

   «Ми позиціонуємо себе, як команду професіоналів, де кожний є фахівцем у своїй галузі, – продовжив Ігор Гірчак, виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення «Асоціації міст України». – Сьогодні перша її презентація, але з часом будуть наступні, і ви ще почуєте багато цікавих прізвищ, побачите багато цікавих людей, які до нас приєдналися і йдуть з нами разом, і кожний з яких вже багато чого досягнув і зробив для розвитку нашого міста. В нас є представники і бізнесу, і громадського сектору, є медики, освітяни, керівники різних установ – про всіх ви дізнаєтесь згодом. Працюючи в Асоціації міст України, я добре обізнаний з кращими здобутками та  досвідом Тернополя за останні 10 років, не раз ділився ним з іншими, пропонував наші ноу хау, і можу запевнити, що багато міст нам по-доброму заздрять. Всі ці досягнення ми хочемо зберегти і примножити».

   Журналістка, керівниця студії «Файне місто» Марія Пачковська також високо оцінила здобутки Тернополя за останні 10 років. А ідеологічним засадам нової партії дала дуже лаконічне визначення: «Ідеологія нашої партії – це ідеологія розвитку міста». А Олеся Чванкіна, голова правління ОСББ «Довженка, 6А» (будинок зразкового утримання, який ще називають «будинком з душею», і який є одним з кращих в Тернополі прикладів самоорганізації мешканців) так само стисло визначила свою власну програму. «Кращий досвід ОСББ хочу перенести на інший масштаб! Ми всі тут професіонали і патріоти, тож зацікавлені в тому, щоб розвиток міста не припинявся». «Тернопіль має бути важливішим за політику. Я раніше не був в жодній партії, а цю обрав тому, що в ній люди, які справді люблять Тернопіль», – сказав у своєму виступі депутат Тернопільської міської ради Віктор Генсерук. «Це партія не модних лідерів з незрозумілими загальними гаслами, а людей, чий досвід і позиція допоможуть розвивати саме наше місто, в якого шалений потенціал», – пояснив свій вибір директор ТОВ «Українське морозиво» Василь Ласій. А ще один представник бізнесу, керівник виробничого підприємства Ігор Яворський зазначив, що в політиці давно і має досвід роботи в різних політичних структурах, однак ця – перша, ідеологією якої є розвиток громади, і саме це йому найбільше імпонує. В свою чергу письменник і науковець, викладач кафедри журналістики педагогічного університету Олександр Вільчинський розповів присутнім, чому став членом політичної команди, яка відразу заявила про підтримку чинного міського голови. «Діяльність Тернопільської міської ради є об’єктом моїх досліджень, зокрема, літературних, ще з початку 90-х, був і депутатом двох скликань. У кожного з міських голів Тернополя були і здобутки, і ризики, але у нинішнього голови Сергія Надала є риса, яка вирізняє його з-поміж інших – це виконання даних обіцянок».

    Треба зазначити, що всі присутні на пресконференції представники нової партії у своїх виступах однозначно заявили про підтримку Сергія Надала на посаду міського голови на майбутніх виборах та дали дуже високу оцінку його роботі.

11.08.2020, 12:49
745 Переглядів