Не зважаючи на війну, попит на тури зріс більше ніж утричі!

10.05.2023, 15:20
235 Переглядів

Здавалось би, під час війни про туризм та відпочинок за кордоном всі забули, але це не так. «Якщо говорити про попит в порівнянні з минулим роком, коли вже йшла війна, то він суттєво збільшився, – каже власниця тернопільської туристичної агенції “Travel tur” Анастасія Гавура. – Можна сказати, що більше як в три рази. Одиниці з туристів, які звикли щорічно подорожувати по 2-3 рази на рік, не поїхали впродовж цього року в подорож. Ось і зараз наші клієнти активно цікавляться та бронюють тури, що дуже тішить».

  – Куди найбільше, у порівнянні з мирним часом, їздять тепер?

 – Зараз авіатури вартують удвічі дорожче. Відповідно попит на них менший, ніж у мирний час, більше користуються популярністю подорожі автобусом. Якщо ж говорити про авіатури, то найопулярнішими залишаються ті ж країни, що були і до війни –  наприклад, Туреччина, Єгипет, Греція. Також серед зимових напрямків популярні Мальдіви, Таїланд та Балі.

   – Куди і за скільки можна поїхати сьогодні удвох на відпочинок за кордон?

   – Старт ціни залежить від напрямку. Якщо в Болгарію автобусом, то на двох це від 25-27 тисяч гривень. Виїзди є з Тернополя, зі Львова та з інших областей України. Що ж до авіатурів, то, знову ж таки, все залежить від країни та зірковості готелю. Якщо це, наприклад, Кіпр, Греція чи Іспанія, то мінімум 1200$ на 7 ночей для двох дорослих.

   – Якщо вильоти з Польщі, Молдови чи Румунії, то ви туди довозите чи потрібно добиратися самому?

   – До багатьох аеропортів, які знаходяться ближче до кордонів з Україною, є трансфери. Наприклад, до польського Жешува є трансфери під всі вильоти, є і до молдовського Кишинева. Частина туроператорів надають трансфери і до аеропортів Румунії. Тобто при бронюванні туру ми додаємо цей трансфер з певних міст України, і підсадка можлива вздовж маршруту. Приміром, якщо наш турист з Тернополя, а трансфер в Кишинів стартує з Києва, то людина повинна самостійно доїхати до якогось з міст на маршруті Київ-Кишинів на території України – це Вінниця, Житомир або Чернівці.

Мар’яна Татарин

Світлина з сайту list.in.ua

 

 

10.05.2023, 03:20
235 Переглядів