Перевірте кандидата на «флюгерність»  

08.09.2020, 23:18
952 Переглядів

Зараз, у розпалі виборчої кампанії, якраз час одним читачам підказати, а іншим нагадати, що  серед функцій чудової системи YouControl (https://youcontrol.com.ua/ ) є і така, що дає змогу перевірити зв’язок тієї чи іншої особи з політичними партіями.

Блок “Фізичні особи” доповнили інформацією з офіційного сайту Центральної виборчої комісії. І якщо раніше там можливо було дізнатися лише те, чи є особа депутатом або кандидатом у депутати, то зараз можна перевірити і ще цілу низку статусів:

   кандидатів у народні депутати, які вибули;

   представників та уповноважених осіб партії (блоку);

   представників від партії (блоку) у складі окружних виборчих комісій;

   офіційних спостерігачів від партії;

   довірених осіб кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі. І якщо  якийсь кандидат за останні надцять років змінив вже кілька партій ( особливо якщо ці партії кардинально відрізняються у своїх політичних поглядах), то є всі підстави запідозрити, що перед вами – так званий «політичний флюгер», тобто людина, чиї переконання змінюються в залежності від ситуації з усіма наступними наслідками.

   Як отримати  потрібну інформацію? Сайт системи радить зробити наступне.

Відкрийте модуль “Фізичні особи”, введіть ПІБ у відповідному полі та натисніть “Перевірити особу”. З лівого боку сторінки оберіть блок “ЦВК”.  Якщо система знайде збіги за заданими критеріями, ви отримаєте інформацію про назву партій, до яких мала і має причетність особа, межі округу та рік виборів. А вже під цими рубриками можна дізнатися  про роль особи у тій чи іншій партії та інші деталі, а також джерела, з яких було взято дані.

08.09.2020, 11:18
952 Переглядів