Подивіться серіал від міністерства

18.05.2021, 12:06
429 Переглядів

  Міністерство цифрової трансформації України розробило освітній серіал «Цифрова журналістика», який допомагає не лише навчитися ефективно використовувати нові цифрові інструменти, а й опанувати основними принципами медіаграмотності та фактчекінгу.

   Як повідомляє прес-офіс Міністерства,  цей серіал (7 серій різної тематики тривалістю 8-11 хвилин кожна) можна подивитися у безкоштовному доступі на порталі Дія.Цифрова освіта.  «Цей курс розрахований не тільки на молодь, яка бачить себе у професії журналіста. Сьогодні, у часи бурхливого розвитку соціальних мереж та зростаючої кількості інформаційних маніпуляцій і фейків, кожному не завадить отримати серед навичок медіаграмотність. Цей курс познайомить вас із базовими принципами та правилами журналістики, навчить краще розуміти цю професію та допоможе критично ставитися до інформації, яку ви споживаєте. Його тривалість — 1,5 години, і це точно той час, який можна знайти у своєму розкладі для самоосвіти», — цитує прес-офіс Мінцифри головну редакторку відомого інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєву, яка є провідною спікеркою цього відео-курсу. Серед інших учасників серіалу – Наталія Гуменюк, ексголова ГО «Громадське Телебачення», засновниця і керівниця проєкту «Лабораторія журналістики суспільного інтересу», Максим Скубенко, редактор VoxCheck, Марія Леонова, старша редакторка Громадського телебачення та інші.

   Курс розроблено за підтримки українсько-швейцарської Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Інформаційний партнер — інтернет-видання Українська правда.

18.05.2021, 12:06
429 Переглядів