Повертаємось в форму, матусі!

30.09.2021, 22:59
1164 Переглядів

    Ця проблема постає після вагітності та пологів майже перед кожною жінкою, тому усім цікаво, як з цим справляються інші. Авторка цієї публікації  розпитала у кількох сучасних тернопільських матусь, як повертали «свої ідеальні форми» вони. 

      Катерина Антонишин, 42 роки, мама трьох дітей, працює  тренером-викладачем з плавання.

Усе своє життя захоплюється та займається спортом. Її вподобання вкрай різноманітні, але усі вони пов’язані з активністю, емоціями, різноманітними пригодами, які  дуже полюбляє сама та намагається прищепити подібні захоплення своїм дітям та вихованцям. Катерина розповіла, що під час останньої вагітності у майже 40 років вона набрала 18 кілограмів. Дитина з’явилася на світ шляхом позапланового кесарського розтину з медичних показів. Під час операції розпочалась кровотеча, тож пологи пройшли складно та дуже її виснажили. Годувала грудьми 3 роки і 4 місяці. Та це не завадило їй бути активною і повернути своє тіло в належну форму. На запитання, в чому її секрет, відповіла так: «Не лінуватись та не розслаблятись, водночас вміти відпочивати, багато часу проводити на свіжому повітрі, насолоджуватись дітками, ділитися з рідними щастям та позитивом. Ставити цілі, вдало стартувати та ефектно фінішувати!».

      Наталя Акура, 33 роки, виховує двох діток, працює у сфері краси.

Практикує щоденне  моржування в джерельній воді, активно займається спортом. Впродовж останньої вагітності  продовжувала спортивні заняття під наглядом професійного тренера. Набрала до 15 кілограмів, що в межах норми. Народжувала сама, а через три тижні після пологів  вже знову повернулася до тренувань в залі та відновила моржування.  Донечці  зараз 9 місяців і вона на грудному вигодовуванні. Наталя каже, що завжди ретельно переглядала свій раціон харчування, але щоб швидше повернутись до своїх ідеальних форм, після народження другої дитини відмовилась від цукру, мучного та м’яса. «Почуваю себе прекрасно! – стверджує вона. – Зараз моя вага навіть менша, ніж до вагітності. Зрозумійте! Головний експерт і критик – ви самі. І якщо вам подобається ваше відображення в дзеркалі – ви сподобаєтесь усім. Не шукайте виправдань – шукайте можливості!».

       Лілія Ліхновська, 40 років, мама двох дітей, фітнес-тренер спортивного клубу «Колізей».

 Проводить індивідуальні заняття з функціонального тренінгу, силові, із стретчінгу, пол-денсу, на функціональних підвісних петлях TRX, впроваджує новий напрямок барр-стретчінг (з елементами балету). Завжди прагне до саморозвитку та самовдосконалення. Під час першої вагітності в 24 роки набрала 14 кілограмів зайвої ваги, а впродовж  вигодовування дитини грудьми до 1,5 року ( дослухалась до рекомендацій бабусь) добрала ще 10. «В якийсь момент, – згадує Лілія, – зрозуміла, що не хочу так виглядати, що мені некомфортно в моєму тілі. Спортом в той час не займалась взагалі, як і раніше – ні в школі, ні в університеті. Тому в першу чергу відкоригувала своє харчування. Повністю відмовилась від шкідливих продуктів, їла в основному м’ясо, рибу та овочі, не пропускала сніданків, обідів та вечерь.  Результат був гарний  – за пів року скинула 16 кілограмів. Потім  завагітніла вдруге. На цей раз більше рухалась та збалансовано харчувалась, тому зайві кілограми пішли швидко. Однак вийшло так, що я просиділа в декреті загалом 5 років.  До банківської роботи повертатися було важко. Через сидячу роботу почала боліти спина, тому почала шукати «віддушину» для свого тіла і знайшла  тренування з пол-денсу.  Цей вид фізичних навантажень дуже сподобався,  я багато працювала і  швидко прогресувала. А в результаті не лише вдосконалила  тіло, а й змінила професію – банківського працівника стала фітнес-тренером!».

Спілкувалася Галина Ралло

30.09.2021, 10:59
1164 Переглядів