Пройдіть онлайн квест, щоб уникнути ризикованих помилок у  працевлаштуванні

19.10.2020, 19:52
531 Переглядів

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за фінансування уряду Японії, розроблено інтерактивний освітній інструмент з безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми.

   Навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. В його ході користувачі вчаться розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у небезпечні ситуації, та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі. Пройти інтерактивний квест можна за цим посиланням – https://quest.stoptrafficking.org/start

   Громадська організація «ТМЖК «Відродження нації», яка є виконавчою партнеркою МОМ у Тернопільській області, у рамках реалізації проектів, спрямованих на протидію торгівлі людьми ( зокрема, «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій областях») закликає мешканців громад пройти цей квест та засвоїти правила безпечної поведінки. Отримавши досвід помилок у квесті, ви зможети безпечно працевлаштуватися в реальності. Краще зробити сотню помилок у віртуальній грі, аніж одну — в житті. Після завершення користувачі мають можливість отримати сертифікати і перейти на сайт Національної гарячої лінії 527 www.527.org.ua  та www.worksafe.org.ua .

19.10.2020, 07:52
531 Переглядів