Проводиться набір у Школу інформаційної безпеки  

21.11.2020, 14:04
366 Переглядів

  Повна назва – Школа інформаційної безпеки для груп самодопомоги під час інфодемії. А набір на конкурсній основі оголошено інформаційним центром «Майдан Моніторинг». 

   «Метою Школи інформаційної безпеки, – повідомляється на сайті цієї організації, –  є підготовка громадських лідерів і лідерок до організації та підтримки груп інформаційної самодопомоги в своїх спільнотах. Групи інформаційної самодопомоги сприятимуть громадянам і громадянкам України у формуванні раціональної та відповідальної поведінки у громадських та особистих сферах в умовах постійного поширення панічної інформації про пандемію COVID-19. Групи інформаційної самодопомоги працюватимуть у  локальних спільнотах для подолання наслідків агресивної російської пропаганди та сприятимуть зниженню тривожності, агресивності та невпевненості. Вони поєднають просвітницьку роботу  щодо розуміння впливу інформації на поведінку людини і надаватимуть підтримку своєму членству в подоланні негативних наслідків інфодемії».

   Програма Школи складатиметься з чотирьох тижневих модулів, а заняття відбуватимуться онлайн на платформі Zoom. Слухачам, які пройдуть весь курс і створять групи інформаційної самодопомоги, організатори обіцяють отримання сертифікатів та подальшу менторську підтримку. «В результаті навчання ви зможете:

зрозуміти природу інформаційних маніпуляцій, страху і паніки в інформаційному середовищі; навчитись розпізнавати інформаційні загрози, протидіяти інформаційним впливам та  організувати протидію у своїх спільнотах; ефективно ухвалювати рішення в умовах невизначеності», – зазначають вони.

   Навчання в Школі інформаційної безпеки безкоштовне, але кількість місць обмежена, тож проводиться конкурсний відбір. Зацікавлені можуть дізнатися про все детальніше за посиланням  – https://maidan.org.ua/2020/11/oholoshuietsia-nabir-do-shkoly-informatsiynoi-bezpeky-dlia-zakhystu-vid-infodemii/.

Фото з сайту maidan.org.ua

21.11.2020, 02:04
366 Переглядів