Районки Львівщини об’єдналися в Рух

02.04.2020, 10:38
624 Переглядів

Цікаве об’єднання редакцій, більшість з яких є реформованими, зафіксовано на Львівщині. 17 редакторів газет ( зокрема, «Голос Відродження» Бродівського району, «Бойківська думка» Сколівського, «Воля народу» Буського, «Народне слово» Золочівського, «Гомін Волі» Стрийського, «Нова доба» Перемишлянського та інших) задекларували створення Руху «Духовна Україна».

   «Українці!  Перед нами стоять важливі випробування. Духовні. Економічні. Політичні. І це час для нашої ідентифікації та згуртованості. Усіх, хто вболіває за Україну. Без винятку. А тому редактори районних і міських газет  разом із  Львівською обласною спілкою журналістів та партією «Духовна Україна» створили РУХ — «ДУХОВНА УКРАЇНА»» – так починається їхня спільна заява. Відтак підписанти повідомляють, що, «зважаючи на засилля негативних подій та інформацій», беруть на себе наступні зобов’язання:

«Пропагувати цінність нашої мови та культури.

  Публікувати історії успіхів людей, які живуть на нашій землі.

  Підтримувати і пропагувати всі досягнення молоді, активних осередків і патріотичних рухів.

   Підтримувати переможців олімпіад, змагань, конкурсів.

   Брати участь у формуванні держави.

   Реалізовувати законодавчі ініціативи.

   Відстоювати свободу релігії, слова і друку, право на мирні збори і право звернення   до влади з петиціями про припинення зловживань.

   Домагатись заборони на необґрунтовані обшуки та арешти осіб, а також вилучення майна.

   Ніхто не може бути переслідуваний без рішення законного судового розгляду.     Жодна приватна власність не може бути відібрана для суспільного користування без законного рішення та справедливої винагороди».

    Також редактори газет Львівщини закликають журналістів, письменників та інших представників інтелігенції, яким не байдужа їхня позиція, підтримати створений ними рух.

 

 

02.04.2020, 10:38
624 Переглядів