«Родзинки», які об’єднують і допомагають українській армії

10.05.2022, 16:30
1296 Переглядів

Волонтери гуманітарного штабу Тернопільського молодіжного центру організували  проведення квартирників  «Родзинки», метою яких є популяризація української музики, об‘єднання тернополян та вимушених переселенців, а також допомога  Збройним силам України.

 Нагадаємо, що квартирниками називають невеликі концерти, які проводяться в приватному просторі – у квартирі, в будинку чи на подвір’ї біля нього тощо. Загалом у Тернополі відбулося вже два заходи, і зупинятися організатори не планують. «Спочатку ми хотіли провести такий захід після перемоги, але зрозуміли, що потрібно діяти тут і зараз. За 10 днів зібрали людей, музикантів, і 11 квітня організували перший квартирник, де було приблизно 120 відвідувачів, і завдяки якому нам вдалося зібрати і передати на допомогу ЗСУ 3600 гривень. Після того ми отримали багато позитивних відгуків і почали підготовку до наступного заходу, який відвідало вже понад півтори сотні людей, та де було зібрано понад 6500 гривень»,  – розповіла організаторка заходу Яна Красновська.

   Виступають на таких квартирниках здебільшого тернопільські гурти, що виконують авторські та відомі українські пісні ( наприклад, E-ho, Depo, Рома та Маріо, Легіт).  Також варто зазначити, що відвідування «Родзинок» є цілком безпечним, адже усі заходи відбуваються в підвальних приміщеннях. А ось відгуки тих, хто там побував:

«Я дізналась про «Родзинки» від своєї знайомої, і мені стало цікаво, що це за подія, бо до цього не відвідувала нічого схожого. Передусім захід сподобався тому, що була змога познайомитись з різними крутими творчими людьми ну і, звісно, тому, що можна було послухати прекрасні кавери та авторські пісні молодих гуртів. Відвідала вже два квартирники і складається враження, що кожен наступний буде ще крутішим, ніж попередній. Можу сказати, що там збираються найкреативніші люди», – каже Юля Кухарик.

«Мені дуже сподобалося на квартирнику, оскільки цей захід об’єднує багато креативних людей. Мене вразила кількість відвідувачів,  я познайомилась з багатьма цікавими людьми, з якими, напевно, інакше б у житті не зустрілася. Також мені дуже сподобалась атмосфера, коли кожен почуває себе «як вдома», і всі на одній хвилі»,  – розповіла Софія Ярош.

Лілія Безух

На фото – під час виступів  на тернопільських квартирниках «Родзинки»

Фото Даші Нагорної

10.05.2022, 04:30
1296 Переглядів