«Родзинки» зібрали понад 100 тисяч для ЗСУ

14.05.2023, 21:41
231 Переглядів

Нещодавно виповнився рік цікавому проєкту «Тернопільські «Родзинки», з нагоди чого було організовано вже 13-й концерт у відомому закладі «Nа пошті». Усі зібрані кошти традиційно перераховані на потреби ЗСУ.

    Квартирники «Родзинок» спрямовані на популяризацію української музики та  об’єднання тернополян і вимушених переселенців, які перебувають зараз у нашому місті. Молодь має можливість насолодитися піснями різних жанрів, поспілкуватися та знайти однодумців, ознайомитися з музичною спільнотою Тернополя й доєднатися до неї. «Цей проєкт створився досить спонтанно, хоча, з іншого боку, ми цього дуже хотіли, –  розповідає співорганізаторка заходу Софія Гунько. – З  початком війни в «Молодіжному Центрі» був створений гуманітарний штаб. Коли кількість роботи трохи зменшилася, хлопці почали приносити гітари. Спочатку вони просто грали у приміщенні, потім почали виходити на вулицю і співати під будинком – це незабутні моменти, і саме з цього почалась історія, що дала життя «Родзинкам». Спершу ми хотіли бути дуже різноманітними: настільні ігри, книжковий клуб, клуб української мови. Але зрештою найбільше прижився формат квартирників, що так полюбились публіці. Однак ми постійно розвиваємось та прагнемо до більшого, тому достеменно навіть не знаємо, що ще з’явиться в діяльності «Тернопільських родзинок» будуть далі».
А ось як відгукнулися про проєкт учасники гурту «Lehit»:
– З «Родзинками» у нас пов’язані найприємніші спогади, оскільки завдяки їхнім квартирникам і був створений наш гурт! Ми з радістю згадуємо перші концерти, як вони допомагали розвиватись нам та іншим молодим гуртам. Це дуже круто, що в момент, коли всі люди були розгублені та налякані, з’явився  такий проєкт, який допомагає єднатися, слухати нову українську музику та весело проводити разом час».
Головний підсумок першого року діяльності «Родзинок» такий: залучено 23 музичних виконавці та зібрано понад 100 тисяч гривень для ЗСУ.
Ольга Гурська

Фото Ярини Кривінської

На фото – під час концерту до першої річниці тернопільських «Родзинок»

14.05.2023, 09:41
231 Переглядів