Розпочала роботу IX Регіональна школа сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу  

08.12.2021, 16:33
4730 Переглядів

Вчора відбулося перше, презентаційне заняття IX Регіональної школи сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу, яка працюватиме в рамках проекту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

   Відкриваючи новий навчальний сезон, керівниця Школи, голова Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал розповіла про те, як проходитиме навчальний процес, та коротко ознайомила з його програмою, графіком і правилами роботи. Відтак слухачі пройшли письмове опитування та познайомилися з тернопільськими медійниками, які впродовж 10-ти місяців проводитимуть з ними практичні заняття за різними напрямками. Це телеведуча і ведуча масштабних заходів, топ-10 церемоніймейстерів України Ната Бенч, директорка телеканалу ТV-4 Юлія Винокур, керівниця радійних проектів UA:Суспільне Тернопіль Наталка Колтун, власна кореспондентка всеукраїнської газети “Україна молода” в Тернопільській області Світлана Мичко, старший оператор телеканалу ТV-4 Роман Савуляк, радіо- і тележурналістка Тетяна Тарасенко,  медіаконсультант в галузі роботи пресслужб органів влади, експерт-комунікаційник Олег Удич.

   Нагадаємо, що 12 основних тренінгів у IX Регіональній школі сучасної журналістики проведуть кращі медіа фахівці України, чиї імена ми називали, оголошуючи про набір слухачів. Серед них – і нові тренери нашої Школи, такі, як телеведучий і політичний оглядач Віталій Портников та фахівчиня з фактчекінгу, головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні» та авторка влогу «По той бік інфи» Альона Романюк. Перший тренінг на тему «Стандарти та етика журналістики в сучасних умовах» проведе незабаром виконавча директорка “Українського інституту медіа та комунікації”, викладачка Могилянської школи журналістики Діана Дуцик.

08.12.2021, 04:33
4730 Переглядів