Розпочала роботу VII Регіональна Школа сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу

18.12.2019, 17:50
734 Переглядів

На базі Тернопільського прес-клубу  розпочала роботу вже VII Регіональна Школа сучасної журналістики. В день відкриття з її майбутніми слухачами зустрілися місцеві тренери Школи, відомі тернопільські медійники, які вестимуть практичні заняття за різними галузевими напрямками. Це Наталка Колтун ( головна редакторка інформагенції “Терміново”), Тетяна Тарасенко (радіо-і тележурналістка, позаштатна кореспондентка 5 каналу), Світлана Мичко (власна кореспондентка всеукраїнської газети “Україна молода”), Зоряна Биндас (продюсерка тернопільської філії ПАТ НСТУ), Надія Копилець (public-коуч, директорка телеканалу “Тернопіль 1”) та  Роман Савуляк (старший оператор телеканалу ТV-4).

   Голова Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал коротко ознайомила  з навчальною програмою, графіком та правилами роботи Школи. Відтак уже 17 грудня, як ми анонсували, пройшов перший тренінг з питань журналістських стандартів та етики під керівництвом виконавчої директорки Українського інституту медіа та комунікації, викладачки Могилянської школи журналістики Діани Дуцик. Всього у навчальній програмі – 10  тренінгів, 40 практичних  занять, які  відбуватимуться щосереди, а також слухачі Школи виготовлятимуть власний медійний продукт, знайомитимуться з роботою кращих місцевих ЗМІ, братимуть участь у заходах прес-клубу.

   Школа працюватиме в рамках проекту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

18.12.2019, 05:50
734 Переглядів