Розпочався набір до X Регіональної школи сучасної журналістики!

07.12.2022, 15:17
2612 Переглядів

Ми не дозволимо війні перекреслити наші плани щодо навчання, розвитку та вдосконалення. Тим паче, що виклики, які вона поставила перед українським суспільством, надали справді професійній журналістиці ще більшого значення і ваги. Тож раді повідомити, що Тернопільський прес-клуб розпочинає новий навчальний сезон у своїй Регіональній школі сучасної журналістики.

Наша Школа – це унікальна можливість безкоштовно, без відриву від основного навчання чи роботи, і в комфортних та безпечних умовах отримати сучасні практичні знання з газетної, онлайнової, теле- та радіожурналістики ( а також медіаграмотності, фактчекінгу, цифрової безпеки, правового захисту) під керівництвом кращих медіатренерів України та місцевих професіоналів. Вони допоможуть навчитися (чи суттєво вдосконалити вже наявне вміння) працювати за професійними стандартами, створювати якісні текстові, відео- та радіосюжети, вести передачі та ефективно комунікувати, просувати контент у соцмережах, проводити журналістські розслідування та успішно протистояти дезінформації. І звісно, що цьогорічну програму Школи розроблено з урахуванням усіх нових викликів, що їх поставила перед українською журналістикою розв’язана Росією війна.

   Навчальний сезон 2022-2023 рр. триватиме 10 місяців, впродовж яких буде проведено 10 тренінгів та 40 щотижневих практичних занять. Відтак випускникам Школи будуть вручені іменні сертифікати.

   Отже, запрошуємо до X Регіональної школи сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу. Не втратьте свій шанс  повчитися у таких визнаних фахівців, як:

Діана Дуцик – викладачка Могилянської школи журналістики, виконавча директорка ГО «Український інститут медіа та комунікації»

Олена Дуб – медіатренерка з соцмереж для НГО та медіа, співзасновниця спільноти «SMM Talks for NGO & Media», що об’єднує digital-фахівців українських медіа та громадських організацій

Андрій Куликов – радіо- та телеведучий, співзасновник «Громадського радіо», голова Комісії з журналістської етики

Ігор Куляс та Олександр Макаренко – медіатренери з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу

Альона Романюк – медіа-експертка, журналістка, фактчекерка. Засновниця проєкту «НотаЄнота», авторка влогу «По той бік інфи», головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні»

Людмила Панкратова – медіаюристка, виконавча директорка Інституту розвитку регіональної преси

Віталій Портников –  телеведучий, політичний оглядач, публіцист

Олег Хоменок – член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN, старший радник з питань медіа Інтерньюз Нетворк

Увага!

Кількість навчальних місць обмежена, а набір проводитиметься у стислі строки, тому усіх бажаючих просимо поспішити зголошуватися за телефоном 096-390-30-25.

  Школа працюватиме на базі Тернопільського прес-клубу в рамках проєкту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні».

07.12.2022, 03:17
2612 Переглядів