Щоб не потрапити в тенета Інтернету

14.11.2019, 18:08
3012 Переглядів

   Свій майстер-клас на тему “Ефективність і відповідальність у соціальних мережах”, що відбувся вчора у Тернопільському прес-клубі, Віталій Голубєв (редактор, викладач, медіатренер, секретар Національної спілки журналістів України з навчальної діяльності) розпочав несподівано.

   «Підніміть, будь-ласка, руки, ті, хто сьогодні вранці, щойно прокинувшись і ще навіть не вставши з ліжка, вже потягнувся до смартфона, щоб зайти на свою сторінку у соцмережах», – попросив він. Руки у відповідь підняли майже всі, на що Віталій Голубєв зауважив, що приблизна кількість перевищує навіть середню статистику по Україні. А ще, згідно з нею, українці в середньому проводять в мережах по 8 (!!!) годин щодобово. Тож навіть з урахуванням, що користувачі вважаються «онлайн» і тоді, коли відповідні сайти просто відкриті, але не використовуються, задуматися є над чим. Та вже є задумуються! Бо, за тією ж статистикою, більше половини з них стурбовані, що проводять в соцмережах занадто багато часу. Про те, як його зменшити, як захистити себе від неправди і негативу, та як використовувати мережі з найбільшою ефективністю, і розповідав Віталій Голубєв тернопільським студентам та журналістам. І що дуже цінно – ділився не якимись там правильними теоріями, а багатим власним досвідом і апробованим практичним інструментарієм, який не раз допомагав як йому самому, так і колегам та друзям. Навіть перший приклад на підтвердження того, якими ефективними можуть бути соцмережі при їх правильному використанні, був дуже особистим, бо стосувався порятунку життя його маленької донечки.
На зустрічі у прес-клубі Віталій Голубєв також презентував свою нову книгу «Дієслово. Інструменти ефективності для людей розумової праці», де йдеться про те, як бути ефективним вже не лише у соцмережах, а й взагалі у роботі та житті. Що ж до основних порад фахівця, як правильно створювати, сприймати та поширювати інформацію у соцмережах, то з ними ми окремо ознайомимо читачів у наступній публікації.

14.11.2019, 06:08
3012 Переглядів