Скористайтеся корисними чат-ботами  

31.08.2022, 23:33
1375 Переглядів

Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України опублікував у своєму Телеграм-каналі перелік чат-ботів, які будуть корисними для боротьби з дезінформацією, ворогами, мародерами та зрадниками.

«StopRussia | MRIYA». Цей чат-бот допоможе боротися з дезінформацією. Він одержує інформацію про фейкові ресурси, які перевіряються модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам.

«Stop Russia War» (@stop_russian_war_bot). В даний чат-бот можна відправити повідомлення про позиції та розміщення техніки ворога.

«Знайди зрадника!» (@Traitor_Search_bot). Такий бот допоможе боротись зі зрадниками. На нього можна надіслати інформацію про зрадників і колаборантів, які співпрацюють з окупантами. А також інформацію про інтернет-агентів, які надають ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

«Стоп мародер!» (@stop_marauder_ua_bot). Подібний до попереднього бот, з тією лише різницею, що на нього можна надіслати інформацію про мародерів, які розкрадають майно під час війни.

   Відтак вже з інших джерел додаємо ще кілька дуже корисних під час війни ботів:

 @ukraine_avanger_bot – спеціальний бот кіберполіції, куди можна повідомляти про ворожі мітки на українських дорогах;

@stopdrugsbot – збирає пропагандистські Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі в одному місці;

@Hotovyi_do_vsioho_bot – надзвичайно корисний бот з порадами щодо виживання та оборони;

 

 

 

31.08.2022, 11:33
1375 Переглядів