Стартував новий навчальний сезон у Школі сучасної журналістики  

16.12.2024, 22:32
1783 Переглядів

У Тернопільському прес-клубі  відбулася презентація XII Регіональної школи сучасної журналістики – багаторічного успішного проєкту, спрямованого на вдосконалення професійної освіти у сфері медіа.

Як ми вже анонсували раніше, її слухачі здобуватимуть сучасні практичні знання з газетної, онлайнової, теле- та радіожурналістики, а також медіаграмотності, фактчекінгу, цифрової безпеки, правового захисту, журналістських розслідувань, ефективної діяльності в соцмережах тощо під керівництвом кращих медіатренерів України ( їх представлення – тут https://pressclub.te.ua/novyny/zaproshuyemo-do-xii-regionalnoyi-shkoly-suchasnoyi-zhurnalistyky/). Під час презентації голова Тернопільського прес-клубу, керівниця Школи Анжела Кардинал коротко розповіла про формат і правила її роботи та навчальну програму, що включає 10 тренінгів та 40 практичних занять і складена з врахуванням викликів воєнного часу. Відтак слухачі – студенти місцевих вишів, журналісти, комунікаційники та громадські активісти – познайомилися з тернопільськими медійниками-професіоналами, які проводитимуть з ними практичні заняття та майстер-класи. У цьому сезоні це будуть Наталка Андрушко-Колтун, Ната Бенч, Наталія Бурлаку, Юлія Винокур, Антон Марчевський, Світлана Мичко та Світлана Шевчук.

Навчання розпочнеться вже незабаром з базового тренінга про стандарти та етику сучасної журналістики, який проведе викладачка Могилянської школи журналістики, виконавча  директорка Українського інституту медіа та комунікації Діана Дуцик. Про цей та всі наступні заходи і події у Школі ми розповідатимемо на сайті Тернопільського прес-клубу та його сторінках у соцмережах.

XII Регіональна школи сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу діятиме в рамках проєкту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні».

16.12.2024, 10:32
1783 Переглядів