Студенти Галицького коледжу навчалися ефективній діяльності у соцмережах

21.05.2023, 17:28
300 Переглядів

Одним з останніх цікавих заходів, які відбулися останнім часом у  Галицькому коледжі, була зустріч із засновником Школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст» Віталієм Голубєвим.  Для студентів та викладачів навчального закладу пан Віталій провів тренінг на тему «Ефективність та відповідальність у соцмережах».

   Йшлося про те, як правильно створювати, сприймати та поширювати інформацію у соціальних мережах, які останнім часом стали для людей дуже важливим інструментом комунікації та отримання інформації. А також про те, як захищатися від негативу та неправди, яких там дуже багато. Причому Віталій Голубєв ділився не теорією, а величезним власним досвідом та практичним інструментарієм, які апробував особисто. «Говоріть про рішення, а не лише проблеми…» – радив він, приміром, щодо створення контенту. «Як і некорисна їжа, що потрапляє в наш організм і рано чи пізно починає отруювати нас, так і шкідлива інформація примушує нас деградувати…» – застерігав від бездумного і легковажного споживання інформації.

  Ось як відгукуються про тренінг Віталія Голубєва студенти спеціальності «Журналістика». Вікторія Островська, студентка групи Ж-11: «Тема, яку обрав пан Віталій, є дуже актуальною. Деякі слова щодо, власне, безпеки та відповідальності в соцмережах, можуть здатися очевидними, та Віталій наштовхнув нас на те, щоб сприймати ці речі під іншим кутом, що є важливим елементом в роботі журналіста». Катерина Дуда, студентка групи Ж-21: «Було цікаво та корисно почути такі поради від фахівця, засновника Школи універсального журналіста, ми винесли багато уроків щодо того, як правильно поводити себе у соцмережах, щоб не допускати помилок». А студентка групи В-31 Ілона Хомів (за відмітку в історії соцмережі Інстаграм) отримала в подарунок від пана Віталія його книгу «Ефективність. Для тих, хто працює з інформацією». Вона висловила впевненість, що зможе почерпнути з неї багато корисного для себе, як майбутня журналістка.

Вікторія Яворська

 Фото з сайту Галицького коледжу

 

21.05.2023, 05:28
300 Переглядів