Студенти знову трощитимуть фейки!

31.12.2021, 20:02
1048 Переглядів

Розпочалася реєстрація для участі у «Фейкотрощах-2» – другій Всеукраїнській олімпіаді з протидії дезінформації у форматі брейн-рингу для студентів коледжів та вищих навчальних закладів.

   Про це оголосив на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Гороховський, керівник правління  ГО «Центр аналітики і розслідувань»  – громадської організації, яка придумала і минулого року вперше провела «Фейкотрощі» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Як повідомив Олександр Гороховський, від одного навчального закладу може бути представлено не більше двох команд, які повинні представляти різні факультети/кафедри та бути підготованими різними викладачами-кураторами. Складатиметься змагання з таких етапів:

– підготовка викладачів навчальних закладів до рівня кураторів команд;

– підготовка команд ( до 10 учасників);

– 35 тренувальних батлів між парами команд;

-10 відбіркових турнірів за олімпійською системою;

– два півфінали;

– фінальна битва за звання чемпіона 2-ї олімпіади.

   Бажаючі можуть зареєструватися за посиланням https://surl.li/barkq  до 10 січня. Після реєстрації вони отримають лист з деталізацією умов та етапів змагання. Організатори обіцяють неперевершені емоції, адреналін, призи та винагороди всім викладачам-кураторам і учасникам команд. Нагадаємо, що у перших «Фейкотрощах» брало участь 30 команд з різних навчальних закладів України (понад 350 студентів та викладачів).  Цього разу учасників має бути значно більше.

31.12.2021, 08:02
1048 Переглядів