Тернопільські «Родзинки» вийшли на новий рівень

14.08.2022, 06:39
950 Переглядів

Раніше ми вже розповідали про команду активної і творчої тернопільської молоді під назвою «Родзинки», яка влаштовувала музичні квартирники та збирала кошти на закупівлю амуніції для наших воїнів. Спочатку все задумувалось лише як локальний захід для творчих людей, на якому можна було почути музику місцевих музикантів, але тепер все набуло значно більших масштабів.

Не так давно «Родзинки» представили нову концепцію заходу. Тож тепер це не лише про музику, а й ще й про художнє мистецтво, і не тільки. «Ми зрозуміли, що нам потрібно збирати більші суми, оскільки потреби лише збільшувалися, –  розповідає організаторка проєкту Софія Гунько. –  В якийсь момент нам запропонували провести аукціон, і це зацікавило. Звісно, спочатку була думка, що це складно, але коли нас таке зупиняло?… Коли почалась робота над заходом, зрозуміли що аукціон буде цікавим не для всіх. В цей час проводила свою першу барахолку Вікторія Карчевська , тож ми вирішити запропонувати їй співпрацю, щоб кожен відвідувач зміг знайти собі щось цікаве».

«Родзинки» поставили перед собою велику мету. Вони планують зібрати 150 000 гривень, оскільки допомагають нашим бійцям одразу на двох напрямках: Сумському та Харківському. Гроші планують витратити на закупівлю амуніції та забезпечення різних дрібних потреб. Організатори вважають що не слід забувати про елементарні речі, в яких є постійна потреба. Серед таких – щоденний одяг, білизна тощо. «Я загалом відвідала усі квартирники, і було дуже приємно спостерігати за тим, що кожного разу організація виходить на новий рівень, а кількість відвідувачів збільшується. Вважаю що організатори дуже круто доповнили ідею квартирника, організувавши ще й аукціон та барахолку, адже це дає можливість зібрати набагато більше грошей для ЗСУ» – поділилася враженнями Лілія Безух.

Зараз організатори вже працюють над новою подією. За останніми анонсами, готують щось нове і цікаве. Тож підтримуйте своїх, відвідуйте заходи й відправляйте кошти для ЗСУ. Лише разом ми – сила!

Софія Ярош

На фото – виступ гурту «Аркан»; під час благодійної барахолки

Фото – https://www.instagram.com/p/CfbqDMRtGRt/

14.08.2022, 06:39
950 Переглядів