Тернопільських журналістів запрошують на пресконференцію у Вінницькому пресклубі

01.09.2020, 11:02
570 Переглядів

8 вересня 2020 року з 10:30 до 12:30 у Вінницькому пресклубі (Торговопромислова палата, вул. Соборна, 68, 2-й поверх) відбудеться пресконференція Електронні послуги Пенсійного фонду України” (частина 1).

Участь у пресконференції візьмуть: Ірина КОВПАШКО  – заступник Голови правління Пенсійного фонду України, керівники Головних управлінь Фонду у Вінницькій, Житомирській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Під час заходу присутні ознайомляться з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян та Фонду.

Це, зокрема:

  • Пенсійний калькулятор (сервіс, який дозволяє самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії).

При здійсненні розрахунку користувачеві вебпорталу електронних послуг відображається сума розрахованої пенсії та формується протокол. У протоколі міститься інформація про всі складові  розрахунку: заробітна плата та страховий стаж. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, користувач може додатково  внести  самостійно.

  • Електронна трудова (зручний та доступний кожній застрахованій особі сервіс для обліку трудової діяльності в електронній формі). Електронна трудова книжка дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність та вносити зміни. У ній  міститься інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески з 1998 року. Крім того, інформацію про трудову діяльність, як правило, до 1998 року користувачі можуть надавати у вигляді передбачених законодавством документів (сканованих копій, засвідчених кваліфікованим електронним підписом).

Акредитація на пресконференцію є обов’язковою. Запрошуються представники медіа Вінницької, Житомирської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Акредитація у Тернополі за телефоном – 097 925 17 03.

Тернопільські журналісти забезпечуються трансфером: Тернопіль-Вінниця-Тернопіль.

Пресконференція буде проходити з дотриманням усіх санітарних норм.

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку “Трансформація фінансового сектору”.

Додаткову інформацію про цей захід у Вінницькому пресклубі можна отримати за телефонами: (044) 490-69-88/90, 050-331-87-61

 

01.09.2020, 11:02
570 Переглядів