Тернопільський прес-клуб нагородив переможців турніру «Вмикай турборежим: прокачай своє медіа і громаду»

23.08.2020, 17:23
639 Переглядів

В конференц-залі тернопільського «Avalone Palace» відбулося урочисте нагородження переможців “Турбо-батлів” – навчальної ділової онлайн гри, що її проводив Тернопільський прес-клуб спільно з Агенцією розвитку локальних медіа «АБО» в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

   «Цей медійний турнір ми проводили з метою зміцнення реформованих редакцій та підвищення їх ролі в житті громад, що є запорукою подальшого розвитку, — сказала керівниця проекту, голова Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал. – Добре попрацювали усі команди, а сьогодні переможці  отримали заслужені нагороди. Це сучасна техніка – ноутбуки, комп’ютери, квадрокоптер та інші необхідні для роботи редакцій речі. Також під час робочої частини зустрічі ментори, які працювали з командами в ході батлів, проаналізували їх роботу та дали настанови щодо подальшої діяльності, а самі учасники обмінялися цінним здобутим досвідом. Ми ж скоро вже почнемо формувати команди для наступного туру батлів, так як перший показав ефективність і результативність такого формату».

   Нагадаємо, що перше місце, набравши однакову кількість балів, розділили між собою чотири редакції: «Shumsk.Info» ( газета «Новини Шумщини», Тернопільщина), «Деснянська правда» (Чернігівщина), «Сусіди.City» ( спільний сайт видань «Наше слово» з Мени  та «Маяк» з Корюківки, Чернігівщина), «Нижні Сірогози.City» (газета «Червоний промінь», Херсонщина). На друге місце вийшли  «Pulyny.news» ( газета «Вісті», Житомирщина) та «Горностаївка Info» ( «Сільські новини», Херсонщина). І третє місце зайняла «Дружба» – газета Болградського району Одеської області, а також  заохочувальний приз дістався виданню «Межівський меридіан» Дніпропетровської області.

   Про те, як все відбувалося, про результати та здобутий досвід керівники редакцій розкажуть в окремих публікаціях на нашому сайті.

 

 

 

 

23.08.2020, 05:23
639 Переглядів