Twitter почав позначати ботів

20.02.2022, 12:02
804 Переглядів

Система не присвоюватиме мітки автоматично, але ярлики будуть доступні для автоматизованих облікових записів, створених розробниками, які використовують Twitter API.

    Про це  повідомив ресурс  MediaSapiens  з посиланням на The Verge. Отже, відтепер у соцмережі Twitter розробники зможуть додавати спеціальні мітки до своїх автоматизованих облікових записів-ботів. У такий спосіб соцмережа хоче допомогти користувачам відрізнити їх від живих юзерів цієї популярної соціальної мережі.

    У вересні Twitter запустив експеримент із мітками для автоматизованих облікових записів (або ботів), щоб було легше знати, коли обліковий запис працює самостійно.  Оскільки експеримент виявився успішним, Twitter дозволив розробникам додавати мітки до своїх автоматизованих облікових записів, починаючи з середи, 16 лютого. Мітку можна буде побачити у профілі облікового запису та під іменем облікового запису у своїй стрічці. Мітки будуть доступні для автоматизованих  облікових записів, створених розробниками, які використовують API Twitter. Власники акаунтів мають дати згоду на застосування мітки до свого облікового запису.

   Водночас, варто наголосити, що мітки не будуть присвоєні ботам автоматично. Ярлики будуть доступні для автоматизованих облікових записів, створених розробниками, які використовують Twitter API. Тому власники облікових записів повинні будуть дати згоду на закріплення ярлика за їхніми ботами. Відомо, що боти підпорядковуються політиці автоматичних облікових записів соцмережі та загальним правилам Twitter. Тому соціальна мережа не перевірятиме облікові записи, які вирішили застосувати новий ярлик. Однак користувачі зможуть повідомляти про облікові записи, які, на їхню думку, порушують правила.

 

 

20.02.2022, 12:02
804 Переглядів