У популярній соцмережі стане безпечніше і комфортніше   

29.03.2020, 14:34
648 Переглядів

   Кілька місяців тому ми публікували повідомлення про те, що в 2020-му Facebook готується запустити в Україні програму протидії дезінформації. І ось, нарешті, така програма запрацювала!

   В нашій країні вона реалізовуватиметься в партнерстві з такими досить відомими нашими фактчекінговими організаціями, як VoхCheck та StopFake. «Сьогодні Stopfake став партнером Facebook у боротьбі з фейками в Україні! – написала на своїй сторінці у  Facebook одна з співзасновниць фактчекінгової організації Ольга Юркова. – Дуже круто, що тепер і у нас неправдивий контент буде чітко позначатися.

У рамках боротьби з дезінформацією Facebook співпрацює з незалежними сторонніми фактчекінговими організаціями по всьому світу, які оцінюють правдивість контенту. Коли партнерська організація оцінює публікацію як неправдиву, соцмережа показує її нижче в News Feed ( стрічка новин –ред.), значно зменшуючи її розповсюдження. Це перешкоджає поширенню фейку та зменшує кількість людей, які його бачать. Видимість сторінок та сайтів, які неодноразово поширюють фейки, також буде понижена, ці ресурси втратять можливість монетизуватися та рекламуватися. Також публікація буде мати позначку “False” (фальш-ред.), аби попередити усіх, хто її бачить і хоче поширити».

   Нагадаємо, що загалом боротьбу з дезінформацією Facebook веде за трьома напрямками https://bit.ly/3bqUFuL  . Перший – це видалення облікових записів та змісту, які порушують стандарти та засади рекламної політики цієї спільноти; другий – зменшення розповсюдження фейків та неправдивих сенсацій; і третій – означення і повідомлення про них читачів. Отже, відтепер в одній з найпопулярніших соціальних мереж світу спілкуватися і отримувати інформацію має стати безпечніше і комфортніше.

 

 

 

29.03.2020, 02:34
648 Переглядів