У Тернополі провели історичний квест

24.05.2022, 13:35
1129 Переглядів

Напередодні Дня Героїв Молодіжний Націоналістичний Конгрес провів історичний квест «Непідкорені», пов’язаний з визначними місцями Тернополя та подіями і учасниками визвольної боротьби українців минулих часів.

Стартував захід на центральній площі міста, де всі бажаючі реєструвалися та мали можливість долучитися до збору коштів на допомогу Збройних Сил України. Відтак, завдяки підказкам, загадкам та ребусам від організаторів треба було пройти маршрутом з 10-ти локацій, на кожній з яких був захований  «скарб»-координати наступного пункту. Так першим завданням стала загадка, яка підказувала місцезнаходження пам’ятника видатному діячеві ОУН Ярославу Стецьку. Біля пам’ятника для гравців був залишений ребус із кодовим словом «бронежилет». Координати підказали, куди рухатись далі, тож незабаром відвідувачі потрапили до «Музею Національного Відродження», щоб знайти там бронежилет із листівкою-підказкою подальшого просування. Наступними локаціями стали приміщення тернопільського «Пласту», пам’ятник на честь українців, депортованих у період 1944-1945 та 1951 років, музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини, монумент Небесної Сотні та інші визначні місця нашого міста.

Завдяки квесту «Непідкорені» його учасники змогли у цікавому форматі більше дізнатися про історію України та видатних діячів її визвольної боротьби. Всі зібрані під час заходу кошти були перераховані волонтерському штабу Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Окрім активістів останнього, до організації заходу долучилися співробітнки Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини, тернопільського «Пласту», Музею політичних в’язнів та книгарні “Є”.

Тимофій Вигоняйло

 Фото автора та зі сторінки Молодіжного Націоналістичного Конгресу у Facebook

 На фото – організатори квесту та його локації

 

24.05.2022, 01:35
1129 Переглядів