В українців з’явився новий інструмент з цифрової безпеки

20.11.2022, 20:11
982 Переглядів

Нещодавно в Україні презентовано нову онлайн-платформу Nadiyno , яку створено як ефективний і безкоштовний інструмент підтримки українців із цифрової безпеки.

Головне на цьому ресурсі – поради із захисту персональних даних і пристроїв та онлайн-підтримка від фахівців з цифрової безпеки. Окремий розділ – це поради мешканцям тимчасово окупованих територій, приміром, щодо того, які месенджери варто обрати для більшої безпечності, як перевірити смартфон та уникнути прослуховування телефонів в окупації.

Ресурс Nadiyno створено в межах проєкту “Цифрова екстрена підтримка громадянського суспільства в Україні”, що здійснюється ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (GAC) через eQualitie Inc. Інформаційними ж партнерами платформи виступили Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта.

«Ми мріємо, аби цифрова захищеність стала звичкою українців. Бо в країні війна. Бо рф — країна-терористка, для якої інформація — це зброя проти українців та інших демократій», – написала команда Nadiyno на своєму сайті. Тернопільський прес-клуб, у свою чергу, рекомендує цей ресурс, як надійний і перспективний.

Фото з сайту Nadiyno

20.11.2022, 08:11
982 Переглядів