Вийшла книга про вірність Богові

02.07.2022, 11:43
1474 Переглядів

У приміщенні Тернопільського «Пласту» відбулася презентація книги Юрія Юзича  «Пластова вірність Богові», що вийшла друком у видавництві  “Лілея НВ”.

Автор – історик, голова наглядової ради “Пласт – НСОУ”, головний експерт групи РПР “Молодіжна політика” – зібрав у своєму виданні документи, статті, доповіді  та інші матеріали, присвячені релігійному вихованню в «Пласті». «Нарешті усі базові пластові тексти про вірність Богові, усі офіційні рішення про релігійне виховання в Пласті (за понад століття), інструкції та рекомендації на цю ж тему, основні пластові молитви зібрані в одному виданні. Кожна стаття, кожна молитва додатково пояснена вступною анотацією і моїми редакційними коментарями, де це було потрібно. Книга читається легко, на одному подиху» – сказав Юрій Юзич про свою книгу.

Захід почався з молитви. Відтак організатор коротко розповів присутнім про автора  та з’єднався з Юрієм, який зараз у ЗСУ, через відеозв’язок. Цікаво було почути про мотиви, які спонукали автора впорядкувати і видати цей збірник, однак трансляція, на жаль, часто переривалась з технічних причин. Нова книга адресована не лише самим пластунам та їхнім виховникам і батькам, а й усім, хто переймається духовним розвитком молоді.

Тимофій Вигоняйло

 На фото – книга «Пластова вірність Богові»; під час презентації видання

 Фото автора та з сторінки Юрія Юзича у Фейсбуку

02.07.2022, 11:43
1474 Переглядів