Запрошуємо тих, хто хоче змінювати світ на краще!

29.11.2019, 13:08
253 Переглядів

Незабаром стартує VII Регіональна Школа журналістики нового рівня. По суті, вона стане продовженням роботи нашої Школи телевізійної та мультимедійної журналістики, яка завершила свою роботу в серпні цього року і була дуже популярною. Водночас, враховуючи гостру потребу українських ЗМІ в модернізації взаємодії із суспільством і досконалому освоєнні нових сучасних методів виробництва та поширення медійного продукту, сферу діяльності буде розширено. Зокрема, в програми навчальних тренінгів для майбутніх і вже працюючих журналістів (а також  телеведучих, відео-операторів та громадських активістів) увійдуть такі актуальні теми, як сторітелінг, журналістика рішень та основи розслідувальної журналістики. Глибше вивчатимуться створення відео-контенту для Інтернету та його просування в соціальних мережах, робота з відкритими даними та фактчекінг і медіа-грамотність.  

   Як завжди, тренінги проводитимуть кращі столичні професіонали, а практичні заняття – досвідчені місцеві тренери, і частина таких занять проходитиме безпосередньо в редакціях  телеканалів та інших ЗМІ. Своїми знаннями та досвідом із слухачами Школи ділитимуться:

Ігор Куляс та Олександр Макаренко –  тренери з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу

Діана Дуцик – виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікації, викладачка Могилянської школи журналістики

Андрій Куликов – голова правління hromadske.radio,  відомий радіо- та телеведучий

Олег Хоменок – член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN, старший радник з питань медіа Інтерньюз Нетворк

Олександр Гороховський – керівник фактчекінгового проекту “БезБрехні”

Людмила Панкратова – медіаюристка Інституту розвитку регіональної преси

Богдан Кутєпов –журналіст  hromadske.ua, онлайн-стрімер, телеведучий

Христина Стефінів – тренерка з риторики і ораторського мистецтва, засновниця школи комунікації #риторика_by_Stephiniv

Павло Колотвін – медіатренер з журналістики рішень та використання сучасних технологій в медіа

   Отже, ми пропонуємо унікальну можливість абсолютно безкоштовно і в максимально комфортних умовах отримати актуальні знання, навчитися писати грамотні і цікаві тексти, знімати відео-сюжети, вести теле- та радіопередачі, що комусь допоможе стати справжнім профі чи знайти роботу своєї мрії, а для когось і взагалі стане крутим позитивним поворотом у житті. Від слухачів же вимагається лише відповідальність та сумлінність у ставленні  до навчання. При виконанні цих вимог після завершення навчального курсу вони отримають іменні сертифікати, які служитимуть солідною рекомендацією у медіа-світі.

Навчання розпочинається у грудні триватиме 9 місяців.

Триває формування групи слухачів. Кількість місць обмежена, тому бажаючим слід якнайшвидше зголоситися за телефоном

 050-528-0315, email: akardynal@ukr.net

  Школа працюватиме на базі Тернопільського прес-клубу в рамках проекту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

29.11.2019, 01:08
253 Переглядів