Запрошуємо у VIII Регіональну Школу сучасної журналістики

25.02.2021, 15:11
1149 Переглядів

Розпочато набір до VIII Регіональної Школи сучасної журналістики! Найновіші знання, ефективна практика, кращі тренери України, і все це – безкоштовно та в  комфортних умовах у Тернополі. Без відриву від навчання чи роботи ви навчитеся (чи удосконалите своє вміння) писати цікаві і переконливі тексти, знімати відеосюжети, вести теле- та радіопередачі, проводити журналістські розслідування, ефективно спілкуватися і працювати у соцмережах та ще багатьом необхідним у сьогоднішньому інформаційному світі речам.

  Запрошуємо передусім студентів і журналістів-початківців (а також  телеведучих, відеооператорів та громадських активістів). Впродовж 8-ми місяців відбудеться 12 тренінгів та 36 практичних занять, з вами працюватимуть 10 тренерів, відомих усій Україні та 10 кращих місцевих медіа-фахівців. Ви на власні очі побачите, як працюють редакції телеканалів, газет та радіостанцій і попрактикуєтеся під наставництвом досвідчених менторів. А в результаті –  отримаєте іменні сертифікати, які служитимуть солідною рекомендацією у сфері ЗМІ.

   Цьогорічну програму Школи вдосконалено і розширено з врахуванням нових потреб, запитів та ризиків, що постають перед сучасною журналістикою. Зокрема, буде приділено більше уваги мобільній журналістиці, просуванню у соцмережах, роботі з відкритими даними та фактчекінгу.

   Своїми знаннями та досвідом із слухачами Школи ділитимуться:

Діана Дуцик – виконавча директорка ГО “Український інститут медіа та комунікації”, викладачка Могилянської школи журналістики

Андрій Куликов – голова правління hromadske.radio,  радіо- та телеведучий

Оксана Мороз – засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”

Олег Хоменок – член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN, старший радник з питань медіа Інтерньюз Нетворк

Олена Дуб – медіатренерка з соцмереж для НГО та медіа, співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”

Людмила Панкратова – медіаюристка, виконавча директорка Інституту розвитку регіональної преси

Ігор Куляс – тренер з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу

Олександр Макаренко – тренер з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу

Олександр Гороховський – медіатренер, засновник ГО «Центр аналітики і розслідувань», керівник фактчек проекту «БезБрехні»

Павло Колотвін – медіатренер з журналістики рішень та використання сучасних технологій в медіа

Отже, ми пропонуємо унікальну можливість отримати актуальні знання, які комусь допоможуть стати справжніми професіоналами, комусь – знайти роботу своєї мрії, а комусь – вдосконалитись і зробити якийсь крутий позитивний поворот у житті. Від слухачів же вимагаються лише відповідальність та сумлінність.

   Увага! Навчання розпочинається вже в березні, кількість місць обмежена, тому бажаючим слід якнайшвидше зголоситися за телефоном 050-528-03-15, 096-390-30-25. Або ж звернутися у Тернопільський прес-клуб –  вул. Качали,3 (неподалік «Бункермузу»).

  Школа працюватиме на базі Тернопільського прес-клубу в рамках проекту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

25.02.2021, 03:11
1149 Переглядів