Журналістів Тернопільщини запрошують до участі в онлайн престурі з нагоди Всесвітнього дня дитини

13.11.2020, 14:36
366 Переглядів

20 листопада 2020 року з нагоди Всесвітнього дня дитини проєкт «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» (далі – Проєкт) запрошує представників ЗМІ Тернополя та Тернопільської області до участі у престурі онлайн, що організований спільно командою Проєкту та Тернопільським прес-клубом.

Програма престуру включатиме:

10.30 – 11.00      реєстрація журналістів у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали,3)

11.00 – 12.00      круглий стіл «Турбота про дитину, а не місце її утримання» на якому будуть підбиті підсумки реалізації проєкту Мінсоцполітки у Тернопільській області. До участі у круглому столі запрошено керівництво Міністерства соціальної політики, Тернопільської обласної державної адміністрації, експертів Проєкту та Світового банку.

12.00 – 13.30      експертне обговорення «Право дитини на родину: досягнення та виклики деінституціалізації Тернопільської області», під час якого журналісти зможуть поспілкуватися із експертами Проєкту щодо процесу трансформації пілотних інтернатних закладів у Тернопільській області, успіхи та труднощі в реінтеграції дітей у свої біологічні родини, стан розвитку сімейних форм виховання, усиновлення та патронату над дитиною, виклики у розвитку системи забезпечення прав дитини та соціальних послуг на рівні територіальних громад.

Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам. Престур відбуватиметься у форматі прямого зв’язку з прес-центром інформаційної агенції «Укрінформ».

Акредитація представників ЗМІ: akardynal@ukr.net, додаткова інформація за тел.: +38 (050)5280315

Реєстрація представників ЗМІ за адресою: м.Тернопіль вул. Качали, з 10:00 год. 20 листопада. Початок круглого столу об 11:00.

Захід транслюватиметься YouTube-каналі Укрінформу.

Довідково

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини (англ. UniversalChildren’sDay) – це міжнародний день ООН, встановлений резолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1954 року, як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію ООН про права дитини.

Проєкт «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» впроваджується у рамках програми Міністерства соціальної політики України “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” консорціумом ОxfordPolicyManagement (Великобританія), до складу якого входять Партнерство “Кожній дитині”, Український фонд “Благополуччя дітей” та СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія), за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

13.11.2020, 02:36
366 Переглядів